Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik mijn Msn wachtwoord herstellen?

Aangezien hier al meerder vragen over zijn gesteld toch wat meer uitleg.
Ik wilde zaterdag op mijn telefoon inloggen, en dat ging niet liep een paar keer vast. Later nog een keer geprobeert en toen kwam de melding dat me wachtwoord niet goed was en dat het geverifieerd moest worden ofzo. Maar ik was niet thuis dus ik dacht, het komt later wel.
Gister dus geprobeert in te loggen en zoals verwacht ging dat niet. Wachtwoord opnieuw geprobeert in te stellen, maar dat kon niet meteen, moet via een code die dan naar je mobiel gestuurd word, maar het stomme is die staat nog op mijn oude nr. Maar goed op een andere manier gedaan, moest allemaal vragen beantwoorden enzo om de boel te verifieren, en dan zou het binnen 24 uur geregeld zijn. Maar we zijn nu 24 uur verder maar kan nog steeds niet inloggen, zowel met me oude als met mijn nieuwe wachtwoord. Ik vind dit wel behoorlijk vervelend, verwacht wat belangrijke mailtjes en heb al een paar dagen niet kunnen kijken.
Weet iemand een andere manier om dit probleem op te lossen???

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Software

Hoe kan ik firefox installeren in het volgende geval? (zie vraag)

ik heb de toepassing gedownload, maar als ik hier op klik krijg ik de melding:

(ietwat vrij vertaald, zie foto)

"het kan zijn dat u niet de nodige toestemming heeft om op alle functies van firefox te gebruiken.

u kunt dit programma uitvoeren als een andere gebruiker of doorgaan als de huidige gebruiker."

beide opties werken niet, als ik huidige gebruiker aanvink en doorga stopt de installatie.

als administrator word er om een wachtwoord gevraagd wat ik niet ken. blijkbaar ben ik administrator maar heb nog nooit een wachtwoord gegeven in die hoedanigheid.

iemand een idee hoe ik dit kan oplossen?

ik heb windows vista, en het gaat om de nieuwste beta versie mocht dit van belang zijn. 18.0 heb ik trouwens ook geprobeerd.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing