Wat is een simpel en gratis programma om een video in slowmotion te maken?
Dus eigenlijk een alternatief voor Windows Movie Maker of Virtualdub.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dus eigenlijk een alternatief voor Windows Movie Maker of Virtualdub.
Ik probeer een tabel van het ene bestand in het andere te kopieren. Eerder ging het altijd probleemloos en nu opeens kopieert hij alleen de tekst en geen tabel. Hoe kan ik dit oplossen?
Mijn mail en meerdere dingen die ik probeer te openen worden via Word geopend. Ik weet niet hoe dit zo gekomen is maar is wel erg lastig.
De computer deed al een lange tijd raar en startte zichzelf de hele tijd opnieuw op. We probeerden hem opnieuw op te starten, maar waarschijnlijk klikten we toen op opnieuw installeren. Kun je dit ongedaan maken, want dat zou heel fijn zijn want echt alle gegevens zijn kwijt.
In het verleden gebruikte ik het programma 'Money' van Microsoft om mijn financiën in te beheren. Dit programma is tegenwoordig alleen nog maar web-based en alleen maar voor de Amerikaanse markt van toepassing.
Is er tegenwoordig ook een Nederlands (liefst gratis) alternatief hiervoor wat ik gewoon op de computer kan installeren en geen koppelingen met banken e.d. hoef te maken, want dat doe ik liever niet?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing