Kan je een map waarin bestanden in een rij staan gesorteerd in z'n geheel kopieren naar Word of Excel ?
Dus Hoofdmap A,bevat submappen B1,B2,B3,B4,B5 gesorteerd in een rij kopieren als geheel naar een Word of Excel document
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dus Hoofdmap A,bevat submappen B1,B2,B3,B4,B5 gesorteerd in een rij kopieren als geheel naar een Word of Excel document
Ik ben op zoek naar een boek over geneeskrachtige planten en kruide,bij selexces en de anderen beteren boek winkels betaal je al snel 40/50 euro voor een boek in deze sterking. Daarom mijn vraag zijn dit soort boeken of te downloaden in IBooks ? Voor een redelijke prijs (10/25 €).
Bijvoorbaat dank.
De meegeleverde software voldoet niet aan mijn eisen en is erg omslachtig om te gebruiken.
Iemand een suggestie?
Toegevoegd na 1 minuut:
Of kan ik geen andere software hiermee gebruiken.
De software moet wel het liefst gratis zijn.
ik heb dit nodig met leren, ik vind wrts een vervelend programma omdat ik wel eens typfoutjes maak maar als ik het opschrijf doe ik dat niet, en als ik het opschrijf onthoud ik het beter.
ik heb dus geen CD revory gemaakt, hoe kan ik dus mijn laptop weer terug draaien naar fabrieksinstellingen? zonder de CD recovery? en ik heb de recover cd nier helemaal gebruikt hoe kan ik dan ongveer 2 gb gebruikt hebben.
Toegevoegd na 1 uur:
ik heb een HP pavillon dv-1240ed, Windows Vista Home Premium SP 2.
Toegevoegd na 1 uur:
P.S. Dat 2 GB is gebruikt bij de D:/ recovery schijf.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing