Hoe kan ik een datacd maken met windows 7? Er moeten foto's en muziek op de cdrom komen te staan. Ik heb alleen de standaard windows 7 programmatuur.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als je problemen hebt met het openen van bestanden en of wel bestanden per ongeluk hebt verwijderd, welke software kun je dan gebruiken om deze bestanden weer te herstellen? Hebben jullie tips over goede data recovery software?
Ik ben net mijn eigen bedrijf begonnen en zou graag een gratis inkloksysteem op mijn PC willen om mijn gewerkte uren netjes bij te houden.
Waar is dit te vinden?
Normaal is het zo, dat als je de tekst voor verzenden nog even na leest, en je er een foutje in ontdekt, je met de cursor even na het foutje klikt, de backspace gebruikt en een vervangende letter of woord typt.
Maar als ik dat doe, verdwijnen telkens de volgende letters en woorden die in de zin staan geschreven, waardoor ik feitelijk de hele zin moet overtypen.
Iemand enig idee hoe dat komt, of hoe ik dat kan herstellen?
Het probleem is ontstaan met de overstap naar een ander computer. Ik kan me herinneren dat ik dit probleem vroeger ook al eens gehad heb, maar ben vergeten hoe het toen opgelost is...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing