Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoevaak passen een megabyte & een kilobyte in een gigabyte of andersom?

Ik had deze vraag al eerder gesteld, maar verkeerd geformuleerd waardoor ik verkeerde antwoorden kreeg.

Toegevoegd na 25 minuten:
Dit is dus niet waar ik om vroeg. ik vroeg alleen wat het meeste is, en hoevaak het in 1gb past of andersom. nu krijg ik allemaal dingen zoals 1 mb is zoveel kb enz. maar daar heb ik niks aan!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Software

Kan iemand een lijstje voor me maken met wat mb's, kb's enz. waard zijn + de afkortingen? ( lees extra uitleg )

Als ik weet dat een pc 4gb werkgeheugen heeft ( bijvoorbeeld ) kan ik wel inschatten hoeveel dit is. Maar als het 5600 mb werkgeheugen heeft niet :) Vroeger op school had je altijd zo'n lijstje met wat het meest en minst was met meters. dus milimeter - centimeter - decimeter ENZ. dan stond er ook bij 100 centimeter = 1meter. kan iemand voor mij zo'n lijstje maken met gb's enz. + de afkortingen? Ik weet alleen gb = gigabite mb= megabite kb = kilobite.

thanx :D

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing