HELP LAPTOP OPEENS KAPOT!
ik starte mijn laptop en opeens krijg een soort grijs scherm met een zwarte vlek in de bovenhoek.
ik krijg geen inlogscherm, of wat dan ook alleen dat scherm.
wat kan ik zelf doen om dit te verhelpen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik starte mijn laptop en opeens krijg een soort grijs scherm met een zwarte vlek in de bovenhoek.
ik krijg geen inlogscherm, of wat dan ook alleen dat scherm.
wat kan ik zelf doen om dit te verhelpen?
Follow up vraag op http://www.goeievraag.nl/vraag/outlook-mail-instellen-bepaalde-regelmaat.126127
Ik heb zojuist alles wat met JAVA te maken heeft, van mijn computer afgegooid. Om diverse redenen:
1) AVG-scanner geeft aan dat er veel rommel tussen zit
(files met class-extensies)
2) Updaten ging niet goed; krijg een foutmelding dat de installatie van de update wordt afgebroken
3) Ik had geen zicht meer, op wat oude en nieuwe versies waren, en wat wel en niet weg kon. Bovendien vond ik het raar dat alles wat met JAVA te maken heeft, werkelijk duizenden (kleine) files bevat.
Ik heb alles veilig verwijderd, en JAVA nog niet opnieuw geinstalleerd. Mijn computer loopt prima en browsen gaat ook goed. Vandaar mijn vraag: heb ik JAVA wel echt nodig, als ik niet zelf programmeer, of websites bouw?
En zonder dat er reclameteksten in de PDF file komen te staan.
..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing