Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Elke webcam die ik koop geeft problemen

Elke keer als ik een webcam aansluit krijg ik na de installatie keurig te zien dat hij is geïnstalleerd maar als ik 'm wil gebruiken krijg is elke keer maar weer de melding: error 80040154 ( zie foto)
Wat is er mis met mijn PC???

Toegevoegd na 1 uur:
Ik heb 32 bitts en windows XP 2002. Geen msn ofzo.

Toegevoegd na 1 uur:
Voeg toch steeds een 'afbeelding' toe maar blijkt niet te werken.......

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Software

Hoe zet ik mijn spellingscontrole in Word op Nederlands op Apple?

Ik heb een Engelse versie van Word op mijn Mac computer staan. Elke keer als ik Word open zegt hij dat de 'Custom Dictionary' niet beschikbaar is. Wanneer ik een bestand open dat ik op school (waar wel een Nederlandse spellingcontrole is) gemaakt heb open en bewerk, dan kan hij opeens wel Nederlandse spellingsfouten herkenen en verbeteren. Maar als ik een nieuw document start dan kan ik hem niet op Nederlands zetten.

Toegevoegd na 46 seconden:
Zie dat de vraagstelling een beetje raar is opgebouwd, maar hopelijk begrijpen jullie de vraag!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing