Kan je favorieten onder IE verplaatsen naar Google chrome?
Veel nuttige websites tot favoriet gemaakt in IE in die wil ik niet kwijt
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Veel nuttige websites tot favoriet gemaakt in IE in die wil ik niet kwijt
Bij de tandarts zetten ze de afspraken ook in de computer en zie ik een heel ander programma. Weet iemand wat dat is?
Ik zet nu mijn afspraken in de outlookagenda maar zo kapot ben ik er niet van, zeker omdat je veel handelingen moet doen voordat de afspraak staat.
Als ik outlook opstart opent hij met "persoonlijke mappen Outlook vandaag". Daarna kan ik postvak in kiezen en ben ik waar ik wil zijn. Op mijn andere laptop opent hij gelijk de map postvak in. Waar kan ik dit ergens instellen?
Op de regel waar gewoonlijk ook het logo staat van de zoekmachine, staat nu enkel nog welke sites het meest bezocht werden, hoe plaats ik deze terug ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing