Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe zorg ik ervoor dat mijn muziek op hetzelfde volume wordt afgespeeld?

Ik heb bijna 11 Gb (ruim 2500 nummers) aan muziek op mijn pc staan. Als ik die laat afspelen dan is het ene nummer harder dan het andere. Heel vervelend als je iets anders aan het doen bent en steeds naar de pc moet lopen om het volume bij te stellen.
Hoe zorg ik ervoor dat ze allemaal op dezelfde geluidssterkte worden afgespeeld?

Toegevoegd na 52 seconden:
Oh ja, ik werk nu met iTunes, maar hetzelfde probleem doet zich ook bij Windows Mediaplayer voor.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Software

Doneer je weleens wat aan de makers van gratis software voor persoonlijk gebruik?

Veel (open source0 software is voor persoonlijk gebruik gratis.Nu zijn er bepaalde applicaties die nog niet zo bekend zijn, afhankelijk van donaties en die je misschien regelmatig gebruikt. ben je dan bereid om te doneren voor meer ontwikkelingen en aanpassingen? Waarom wel of niet? En heb je dat weleens gedaan?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Software

groene knop Videogesprek is verdwenen?

Ik heb Skype een maand geleden geïnstalleerd. Een test-videogesprek ging goed. Webcam werkte ook goed. maar een paar dagen later was bij al mijn contactpersonen in hun venster de groene knop "Videogesprek" verdwenen, alleeen de groene knop "Bellen"is nog zichtbaar.
Hoe kan dat en hoe krijg ik de knop Videogesprek terug op de plek waar hij hoort?

Toegevoegd na 6 dagen:
Ik heb inmiddels extra werkgeheugen geplaatst, afwachten of het goed gaat.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing