Hoe kan ik alle sporen op mijn computer wissen dat Ik limewire heb gebruikt.?
Ik woon in Duitsland en de straffen voor downloaden zijn hier niet kinderachtig.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik woon in Duitsland en de straffen voor downloaden zijn hier niet kinderachtig.
Ik kan thuis via de WiFi gewoon internet raadplegen op
mijn iPod Touch. Het lukt me echter niet om mijn mail op
te halen of mail te versturen.
Ik heb de instellingen voor de inkomende en uitgaande server (volgens mij!) goed staan maar toch doet hij
het niet.
Weet iemand wat er fout is of kan het sowieso niet ?
Ik heb internet van Ziggo met een @home-account,
aangezien Ziggo voorheen @home heette.
Heb een linksys wireless broadbandrouter, ik kom wel in die router, maar om de juiste poorten open te gooien blijft een probleem
Dus ook die in de mappen ik heb vista.
Toegevoegd na 30 seconden:
Graag in het nederlands.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing