Tot hoe lang terug, kun je chatsessies op facebook terugkijken ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Sociale Media. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik een woord opzoek van een gesprek in de zoekbalk kan ik er alleen voor kiezen om vanaf dat berichtje oudere berichten te zien. Hoe kan ik de nieuwere berichten zien? Dus gewoon het gesprek wat erna komt?
Of is er een hele andere manier om dat snel op te zoeken? Want terugscrollen duurt ook een eeuwigheid.
Ik had iets geschreven in Facebook aan iemand. Daarna zag ik nergens een verzendknop op het scherm. Toen dacht ik, dat ik geen verzendknop hoefde te gebruiken. Daarna drukte ik op de x knop rechtsboven. Toen kreeg ik de mededeling, dat mijn bericht nog niet af was. Ik kreeg de keuze, of op de pagina blijven of de pagina verlaten. Ik gaf te kennen op de pagina te blijven. Maar daar schoot ik niets mee op. Volgens mij was het bericht wel af. Hoe kon Facebook beoordelen, dat mijn bericht niet af was? Of moest ik eerst inloggen? Of moest ik eerst vriend van hem op Facebook zijn, alvorens iets te verzenden? Of kan ik wat anders fout hebben gedaan? Zeg het maar. Toen ik uiteindelijk besloot de pagina te verlaten, was mijn hele bericht weg.
Toegevoegd na 2 minuten:
Ik heb in de vraag een taalfout gemaakt. Tuur moet zijn stuur.
Ik wil graag Youtube filmpjes maken met muziek eronder. Ik weet de de meeste liedjes auteursrechten hebben en dat je ze niet zomaar mag gebruiken. Maar mag dit wel als je er bij zet van wie het is?
Zoals hier:
https://www.youtube.com/watch?v=qDc_5zpBj7s&index=5&list=PL7C00E83736FB02C3
Sommmige Yt'er doen dit ook bij bijvoorbeeld hun DIY video's.
Ik hoop dat iemand me dit kan uitleggen.
Als ik mijn nieuwsoverzicht op facebook op mijn Samsung S5 aan het lezen ben dan ververst die vaak automatisch. Erg vervelend want nu staan gelezen en ongelezen berichten weer door elkaar. Kan ik dit voorkomen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing