Mag een moslim marsepeinen varkens eten?

Er zit geen varkensvlees in dus dat zal het probleem niet zijn. Maar wellicht is het toch Godslasterlijk

Weet jij het antwoord?

/2500

Dat mag, want in marsepein zit geen gelatine. Welke VORM de marsepein heeft is volstrekt irrelevant. Vegetariërs mogen het ook gewoon eten trouwens. In beide groepen zullen er ongetwijfeld doorgedraaide puristen te vinden zijn die het om symbolische redenen niet willen eten, maar je mag het ze zonder schuldgevoel voorzetten ; ze krijgen er niks mee binnen wat ze niet binnen willen krijgen.

Als er gelatine in marsepein zit, dan mogen ze het uiteraard niet eten. Ikzelf ben ook moslim en ik eet het ook niet voor de zekerheid. Een moslim hoort (eigenlijk) iets niet te eten wat hij niet 100% vertrouwd.