hoe kan je bezwaar maken tegen het verwijderen van een boom in gemeente amsterdam?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Beste,
Sinds kort heb ik mijn oude hobby weer opgepakt namelijk het bespelen van een piano en trompet.
Helaas de buurvrouw stuurt haar man op me af dat het op moet houden.
Zij is erg labiel en kan er niet tegen.
Ik speel in de middag hooguit 2 uurtjes en nooit s 'avonds, s 'nachts en weekenden.
Helaas zitten er op die instrumenten geen volumeknop.
Met de buren hebben wij al jaren geen contact meer vanwege enkele akkefietjes die zij ons hebben geflikt dus en gesprek tussen partijen heeft geen zin en wens ik ook niet.
Buurman mag graag aan zijn huis klussen en maakt zelf nogal veel overlast zeker toen hij onlangs zelf een jaar thuis zat.
Ik heb geen zin in een hoop gezeur maar wil wel opkomen voor mijn rechten.
Wat mag en kan ik wel ?
Graag uw reactie.
Toegevoegd na 3 dagen:
ter verduidelijking:
Met de buren zijn geen afspraken te maken, zij leven hun eigen leventje.
Hij staat bekend hier in de straat als iemand die graag aan zijn huis klust, met alle overlast van dien (boren,timmeren) dan heeft zij waarschijnlijk geen last van labiel zijn. !!!
Ik speel ook niet elke middag, meestal zo'n 3 x in de week tussen 14:00 en 16:00 uur
Toegevoegd na 3 dagen:
Nu heb ik het voordeel dat ik overdags dit kan doen maar wat als een persoon overdags werkt en s'avonds zijn trompet een uurtje pakt voor te oefenen ?
Ik vroeg het mij gewoon af.
Goedemiddag
Hierbij mijn volgende vraag ik ben bezig na 8 jaar mijn bewind voering stop te zetten ook aangezien ik schulden vrij ben en ik via een Budget beheer verder mijn financeele zaken verder op orde heb .Nu doet zich het volgende voor mijn bewindvoerder heeft informatie gekregen over mijn partner over zijn financeele toestand maar deze informatie is verkregen op een manier dat door toedoen van derde instantie is verkregen door de bewindvoerder maar deze informatie had deze instantie nooit i.v.m privacy regels mogen geven. dit is ook bevestigd door deze organisatie en excuses hiervoor
Mag mijn bewindvoerder deze informatie op deze wijze wegen gekregen deze informatie gebruiken bij de rechtbank om het stop zetten van mijn bewind voering tegen te gaan als argument????????
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing