hoe lang op verdelen van geld uit ervenis die afgehandeld is wachten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik ben al 4jaar samen met me vriend.en we willen dolgraag volgend jaar een kindje.alleen wil ik niets met jeugdzorg te maken hebben.het is niet de idealste wat je je kind wil bieden.vandaar mijn vraag en hoop er een antwoord op te krijgen.
Ik zag zojuist een filmpje van iemand uit Engeland die er blijkbaar 1 als huisdier heeft, en ik vroeg mij af hoe het zit met de Nederlandse wet.
Afgezien of het zielig is of niet, ik ben gewoon nieuwsgierig of het zou mogen en hoe je ze dan zou moeten verzorgen.
Mijn schoonouders hebben al meerdere jaren een pleegkind in huis. Hier ontvangen zij een basisvergoeding voor. Graag zou ik willen weten of er documenten zijn waar ik exact kan nazoeken welke kosten er wel en niet uit deze basisvergoeding moeten worden betaald. Dit schooljaar is dit pleegkind bijvoorbeeld begonnen met een MBO opleiding buiten de woonplaats. Wie betaald het schoolgeld, het bus abonnement en de extra kosten die deze opleiding met zich mee brengt? Ook zou ik graag willen weten wie therapieën gericht op de behandeling van het kind hoort te betalen? Vervoer van en naar de biologische ouders, wie betaalt dat?
Ik heb het testament van mijn moeder opgevraagd, en daarin staat dat ik 1/3 van het nalatenschap krijg.. Mijn vader reageert op niks, dus ik stuur met aangetekende brieven en testament, naar hem, of hij wil vertellen hoeveel het is en of hij dit wil overmaken.
Mijn vader is een psychopaat, en helaas: ook dit negeert hij weer. Mag ik op een brief ( heb al 2 herinneringsbrieven gestuurd). zetten: Ín Naam der Konigin.? Ik kan er in de wet, e.d niks over terugvinden?
Graag alleen juridische kloppende antwoorden!!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing