wanneer zijn de gemeenten ingesteld?
ze zeggen ten tijde van Thorbecke, maar anderen zeggen dat ze toen al bestonden
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Politiek & Overheid. Vragen over samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ze zeggen ten tijde van Thorbecke, maar anderen zeggen dat ze toen al bestonden
Nu maandag is er een algemene staking in België.
Ik zit niet bij de vakbond en kan het niet riskeren om niet te gaan werken wegens mijn financiële situatie.
Als de stakers wegblokkades opzetten en mij niet willen door laten, wat kan ik hier dan aan doen?
Mag ik de politie bellen en kunnen zij iets doen? Mag ik gewoon doorfietsen en hun aanklagen als ze me tegenhouden eventueel met geweld?
LET OP! Dit is geen aanzet tot discussie om al dan wel niet te staken, dit is gewoon een vraag: 'wat kan ik doen?'
Bedankt
Een generaal geeft uitgebreid uitleg met beelden over de bombardementen in irak en tevens wordt verteld dat een nieuwe inzet van miltairen incl de plaats waar en de taken plaats gaat vinden. Nu wordt er nog met anderen gewerkt maar we willen het zelf doen. Ik vraag mij af naar het nut mbt de inzet en het geheel van informatie niet onnodig en gevaarlijk is. De vijand kan zich al inleven met alle gevaar vandien
De moord op president Kennedy in 1963 is nooit opgelost. Er zijn dus verschillende theorieën over wie Kennedy vermoord heeft, of opdracht er toe heeft gegeven.
Een daarvan is de Maffia. Maar welke motieven zou de Maffia hebben om Kennedy te vermoorden?
En kunt u de link van een website als bron geven?
Ik zit op de VAVO in 6 VWO, waar sommige mensen ook al een HBO volgen. Ik vroeg me dus af of ik dit ook kon doen, zodat ik nog stufi ontvang.
Ik zou dan 1 feb me in moeten schrijven, maar ik ga dan maar een aantal dagen naar deze studie aangezien dit alleen is om de stufi te krijgen volgend jaar.
Mijn vraag is dan ook: krijg ik het collegegeld terug wat ik dan betaal? En kan ik wel stoppen na een week/maand?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing