Wat is een racist?
Toegevoegd na 1 uur:
Als ik dus de antwoorden bekijk is een Hollander die een Fries kleingeestig en boerig noemt een racist.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Politiek & Overheid. Vragen over samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 1 uur:
Als ik dus de antwoorden bekijk is een Hollander die een Fries kleingeestig en boerig noemt een racist.
zoals compagnie , bataljon , legergroep en sectie !
Toegevoegd na 12 minuten:
van kleinste eenheid naar grootste enheid
een ouder en wijzer iemand vertelde mij dat in het oeroude griekenland mensen een tijdje in een soort georganiseerde anarchie leefden en dat dat helemaal niet zo een chaos was als je zou denken ?
Is anarchie een serieuze bestuursvorm of is het gewoon gelijk aan chaos ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing