Waarom huilen baby's bijna direct nadat ze geboren zijn
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zwangerschap. Vragen over kinderen en ouderschap en opvoeding vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ze is elf weken zwanger, dus de baby komt nog niet... Alvast ideeën?
Toegevoegd na 9 minuten:
ik heb al 2 abortussen gehad, ivm handicap, en heb zoontje van bijna 5, met adhd
en ondanks, ekstreem veel negatieve reacties van familie, verlang ik naar een zwangerschap.
we komen gelukkig ook in aanmerking voor ivf, maar de druk van vooral moeder kwetst me ten zeerste.
ik heb momenteel erg problemen met zoontje mede door zijn adhd, en daarom en ook gezien mijn leeftijd, raad men dit af.
maar kwa verstand en gevoel denk ik er anders over.
mijn toenmalige geneacoloog, zei dat ik lichamelijk goede kans had, omdat ik nog nooit, gerookt, gedronken heb, en nooit verslaafd geweest.
maar gezien mijn geweten en gevoel en druk vooral van moeder, die zegt dat het haar grootste nachtmerrie is, zit ik verstandelijk in een diep, eenzaam dal.
weet me geen raad, maar wil het en kan het.
ben nog vitaal en erg jong van uiterlijk.
heb ook adhd, maar woon zelfstandig, nooit geen geldproblemen gehad en alles gaat redelijk goed, behalve met mijn zoontje, maar we hebben hier hulp voor.
ben ik gezien deze omstandigheden, dom bezig of niet ?
ik wil het nl niet alleen voor mezelf, maar gun mijn zoontje ook graag gezelschap, vooral voor later.
als hij groot is, want alleen is ook maar alleen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing