Hoe maak je poeder van sap?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb hier nog wat pillen staan die ik nu graag wil gebruiken.
Het gaat om een haaruitval pil.
Ik had ze toevallig nog staan maar houdbaarheidsdatum is 08/2010.
Ik wil wel nieuwe kopen maar als dat niet nodig is doe ik dat natuurlijk niet, het zijn niet pillen van een paar euro namelijk.
Ik had gehoord dat dit alleen de werking iets verminderd?
Of zitten hier ingredienten in die echt niet meer gebruikt kunnen worden:
Tarwekiemolie (bevat gluten), gierstextract, geleermiddel (gelatine), glycerol, verdikkingsmiddel (gele bijenwas), vitamine B5, emulgator (lecithine (bevat soja)), water, L-cystine, stabilisator (magnesiumoxide), kleurstoffen (bruin en rood ijzeroxide, titaniumdioxide), smaakstof (vanille), kleurstof (geel ijzeroxide), vitamine B8 (biotine), smaakstof (methoxyacetofenon), glansmiddel (triglyceride).
Toegevoegd na 3 minuten:
Zie net dat de pillen glanzend bruin zijn maar op sommige plekken het al dof is geworden.
Lijkt mij dan niet meer in te nemen?
Waarom zijn er in Frankrijk geen neussprays verkrijgbaar op basis van xylometazoline en welke alternatieven zijn er?
Met alternatieven bedoel ik soortgelijke sprays die gebasseerd zijn op een soortgelijk spul, dus geen zeezout (ja, ik weet dat dat veel gezonder is).
Om rustig te worden,ik merk er niet zoveel van.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing