Hoe slecht is de pil voor je?
- ethinylestradiol / levonorgestrel
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
- ethinylestradiol / levonorgestrel
Ik wil eerst een homeopathisch middel gaan uitproberen , ze slikt 15 mg per dag. Moet ze dan echt afbouwen of kan ik ivm dat ze er nog maar kort gebruikt er accuut mee stoppen?
Mvg danielle
Mijn opa kampt hoogstwaarschijnlijk met artrose en heeft eerst een tijdje de normale NSAID's gebruikt maar omdat het niet hielp kreeg hij onlangs van de huisarts een medicijn dat "Gambaran" noemt.
Wat mij verbaasde is dat hij in één keer een hoge dosis moet slikken, namelijk 1000mg (2 x 500mg).
Naar verluid lees ik hier en daar dat deze ontstekingremmer minder bijwerkingen zou hebben dan de gewone NSAID's, weet iemand hoe dit komt?
Desondanks moet mij opa wel nog steeds een maagbeschermer erbij slikken...
Ik ben dus benieuwd hoe het komt dat deze ontstekingremmer minder bijwerkingen heeft dan de andere NSAID's en of er andere risico's aan verbonden zijn?
Ik vroeg mij af van wat paracetamol en NSAID (ibuprofen, aspirine, etc...) zoal gemaakt worden?
Ik bedoel van welke planten, kruiden of dergelijke worden deze geneesmiddelen meestal gemaakt?
Weet iemand dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing