Hoe kan het dat de medicijnen tegenwoordig zo goedkoop zijn t.o.v. vroeger?
Soms zijn de samenstellingen anders dan de gepatenteerde/oorspronkelijke merkmedicijnen, klopt dit
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Soms zijn de samenstellingen anders dan de gepatenteerde/oorspronkelijke merkmedicijnen, klopt dit
Beste mensen,
ik ben een chronisch rugpatiënt en ben 2 maanden geleden geopereerd (spondylolyse + breuk) aan de wervels L5-S1 (vastgezet) omdat ik naast mijn rugpijn ook nog eens uitstralende pijn had in mijn linkerbeen (kuit), de pijn in pijn kuit is zo goed als weg (heb met momenten wat irritatie maar is niet echt pijn meer, alleen moet ik zeggen dat mijn rugpijn onveranderd is gebleven, heb evenveel pijn als voordien, voornamelijk bij het zitten en liggen :( daarom blijf ik nog steeds Zaldiar slikken en sinds enkele dagen terug begonnen met ibuprofen samen met een maagbeschermer, maar zelfs die combinatie helpt bijna niet mijn rugpijn te verminderen en het zou best kunnen dat ik nog sterkere pijnstillers moet gaan slikken binnenkort, ook het feit dat ik nog jong ben (24 jaar) vind ik het ontzettend vervelend naar de toekomst toe (werk en carrière).
Ik vroeg mij af of je een kortere levensduur hebt als je bijvoorbeeld heel je leven (zware) pijnstillers moet slikken?
Want ik ben wat ongerust :-(
ik heb de laatste tijd veel last van acne(puistjes) op mijn gezicht en op mijn rug. Weet iemand een medicijn die een goede werking op je gezicht heeft en kunnen jullie ook de prijs bij zetten
Alvast Bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing