Mag je paracetamol slikken als je candida hebt? En dan bedoel ik candida door heel het lichaam.
Ik ben momenteel bezig om van candida af te komen maar heb nu onwijze hoofdpijn. Ik twijfel of ik wel of niet paracetamol mag nemen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben momenteel bezig om van candida af te komen maar heb nu onwijze hoofdpijn. Ik twijfel of ik wel of niet paracetamol mag nemen.
Bijenlijm zou goed zijn tegen kanker,schimmels etc en vol mineralen en vitaminen zitten,maar hoe kom je eraan?
Of aan die pillen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing