Ik ben verslaafd aan neusdruppels HOE KOM ER VANAF
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Er staat dat je 3x3 per dag moet inslikken dus 3x voor het eten.
maar als ik in een keer 20 inneem wat kan er dan gebeuren?
Ik denk dat ik overgevoelig ben voor paracetamol, na het innemen begint mijn hoofd en haar te jeuken, kan dat door de paracetamol zijn en moet ik hiermee stoppen of gewoon verdergaan?
binnenkort zie ik mijn huisarts ook dus zijn raad zal ik ook wel vragen maar wat denken julie???
Toen ik een jaar of 4 was, is gebleken dat ik astma heb. Ik heb toen Ventolin gekregen, en naarmate ik ouder werd, kreeg ik er verschillende (rood, groen en bruin, weet de namen niet meer) inhalaties bij. Ook kreeg ik op een gegeven moment allergiepillen, Nasonex en een inhalatie voor als ik een aanval kreeg, en dus met een hogere doses. Ik ben in die jaren veel aangekomen. Op een gegeven moment gebruikte ik geen enkele inhalatie meer, op Ventolin na. Alleen nasonex gebruikte ik daarbij nog, ook geen allergiepillen meer. Is er een verband tussen het gewichtstoename toen ik wat jonger was, en de medicijnen die ik ging nemen?
Ik heb gehoord dat gewichtstoename bij astma een fabeltje is. Toch hoor ik zo vaak van mensen wiens kinderen astma hebben, dat zij hetzelfde probleem hebben.
Toegevoegd na 13 minuten:
Bruine inhalator: Becotide
Rode inhalator: Flixotide
Hogere dosis/doses(?): Symbicort
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing