Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

waarom zit ik snel vol?

De laatste paar weken zit ik snel vol met eten, dit was eerder nooit het geval. Voorbeeldje: Ik at sinds vorige week gemakkelijk 2 diepvries pizza's weg en gister lukte het me niet eens om een halve weg te krijgen. Ook ben ik veel moe.
Ik weet niet wat het is, maar dit is nu een week bezig. Vind het een beetje raar aangezien ik altijd veel eet en nu ineens heel weinig weg kan krijgen.
wat kan dit zijn?

Toegevoegd na 1 minuut:
EDIT:
Er is tevens ook niks veranderd in mn leefpatroon

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

kan verfdamp de oorzaak zijn van dik slijm?

ik heb al ongeveer 2 weken last van veel slijm achter in mijn keel en op mijn tong. kan verfdamp/terpetine daar de oorzaak van zijn?
ik heb 3 weken lang 7 uur per dag met mijn neus boven een verfpot gestaan, en veel terpetine.
veel moeten verven dus ook veel damp ingeademd. kan dit de oorzaak zijn van het dikke slijm?
ik heb verder geen andere verschijnselen gehad die ik aan verdunners zou kunnen linken.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing