Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik heb het gevoel alsof mijn neusamandelen uitgedroogd zijn. Kan dat?

Ik heb gister de hele dag bijna niet gedronken. En bij mensen thuis geweest die de woonkamer blauw hadden van de sigarettenrook. En nu heb ik de hele dag het gevoel dat ik ontiegelijke dorst heb. Maar het gaat niet weg de dorst. Kan dit komen door de situatie van gister?? Het voelt zwaar vervelend. Wat kan ik er tegen doen? (verder geen verkoudheids vormen of opgezette keel)

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Wat gebeurt er met de doorbloeding van de slagader van je je am verliest?

Als ik het goed heb gaat er een slagader door je arm, aan het uiteinde zitten er andere aders aan vast die het bloed overnemen en door je vingers brengt en vergolgens weer terug brengt. Maar als je je arm verliest (bijvoorbeeld dat hij eraf gesneden word, of eraf gebeten door bv een haai) komt het bloed eruit door de slagader maar het kan niet meer terug het lichaam in. Hoe behandelen ze dit in het ziekenhuis? Word er iets gemaakt waardoor het bloed terug kan stromen? Als je deze slagader bekneld als iemand zijn arm verliest, hoopt dat bloed zich dan niet op?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing