Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat kan er gebeuren indien je het herpes virus inslikt?

Sinds vorige week heb ik een koortslip. Blaasjes zijn ingedroogd. Per ongeluk heb ik de helft van het korstje doorgeslikt. Het deel wat blijkbaar los zat. Voor zover ik weet is een korstje niet meer besmettelijk. Mijn vraag is eigenlijk stel er was nog virus activiteit in het korstje wat kan dit betekenen? Of indien het blaasje lekt kan er vocht in je mond terecht komen. Wat kan het virus betekenen voor je lichaam indien je het inslikt?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Is er kans dat ik niet meer beschermt ben door de pil?

Ik neem de pil al een aantal jaren en slik ook door af en toe.
Ik slik altijd 3 strips door en neem dan een stopweek, mijn arts heeft mij verzekerd dat dit gezond is.
Ik ben nu gisteren de pil vergeten en heb hem 13 uur na het normale tijdstip ingenomen. Ik zit in de 'eerste' pilweek. Volgens verschillende sites is het verstandig om in de eerste week als men de pil pas na meer dan 12 uur inneemt een morning after pil te gebruiken.
Moet ik nu een morning after pil aanschaffen of ben ik nog beschermd omdat ik doorslik en het technisch niet de eerste week is?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing