Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Zijn dit symptomen van een nierbekkenonsteking?

2 weken geleden ben ik naar Turkije geweest. Toen we met de bus van de luchthaven naar de hotel gingen kreeg ik plots enorme steken in mijn rechterzij ,helemaal bij het uiteinde van mijn ribben. ,zoals messteken dat ik voelde daarna voelde ik weer zo'n harde pijn alsof er iets gescheurd is, zo heeft dat zeker een uur geduurd. Zelfs het inademen doet pijn. Maar ik had die avond ook veel gegeten. Die pijn was niet meer voelbaar. Maar na 2 weken, verleden dinsdag ongeveer kreeg ik weer zo die steken maar minder pijnlijk als in Turkije, het voelde weer zo van die messteken en drukken en bij inademen dat het gevoelig is. Dat heeft ongeveer een kwartiertje geduurd. Die dag erna weer hetzelfde verhaal. En nu vandaag (donderdag) ook maar de pijn was minder en duurde maar 5 minuten. Maar voor Turkije had ik af en toe ook zelden last van die steken. Voor de rest moet ik snachts altijd en bijna elke nacht opstaan om veel te gaan plassen. Nu laatste tijd ziet mijn urine er donkergeel uit en ruikt wel sterk. Mijn vriendin heeft een nierbekkenontsteking gehad en had ook die symptomen. Kan er iemand mij helpen te zoeken wat het probleem is en wat hieraan te doen is? Ook dat ik me zorgen moet maken?

Toegevoegd na 2 minuten:
ook overdag moet ik vaak plassen. Soms voelt mijn blaas helemaal vol

Toegevoegd na 10 minuten:
ik drink ook amper, nog geen 1/2l per dag

Toegevoegd na 1 uur:
of zijn het problemen met mijn lever?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

is mijn vinger gekneusd ?

Hallo allemaal. Ik ben 14 jaar. En ik bijt nagels. Ik heb vanmiddag mijn wijsvinger tussen de deur gehad. Het bloede ontzettend toen het gebeurde ik kon hem niet meer bewegen hij deed echt heel erg veel pijn heel veel steken en maar was niet bij de klink nee aan die zijkant. Pff.. het is gebeurt op mijn nagelriem en ben nu een paar uur verder maar het bloed nog steeds en er komt ook vocht uit kan iemand mjj helpen hiermee?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing