Is blindedarmontsteking erfelijk?
Er zijn namelijk heel veel mensen in mijn familie die dat hebben gehad, uit mijn hoofd: ik, mijn broer, mijn tante, mijn moeders nicht en mijn moeders oom. Of is dit gewoon toeval?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Er zijn namelijk heel veel mensen in mijn familie die dat hebben gehad, uit mijn hoofd: ik, mijn broer, mijn tante, mijn moeders nicht en mijn moeders oom. Of is dit gewoon toeval?
Hallo ik ben ondmaagd maar we hebben het wel ondveilig gedaan ik ben daarna heel raar ongesteld geworden 3dagen wel en toe 1dag niet en toen 2dagen wat kan er zijn?
Ik vind dit niet zo`n prettig idee dat hij vanalles kan zien uit mijn verleden e.d.
Toen ik jonger was, rond de 18 - 22, had ik een lichaamstemperatuur die rond de 37.3 - 37.4 lag. Nu ben ik een paar jaar ouder en merk ik dat mijn lichaamstemperatuur lager is geworden (36.9 - 37.0). Waar ik vroeger dus met 37.6 me iets minder lekker voelde (heel lichte verhoging, bijna verwaarloosbaar), voel ik me met 37.6 aanzienlijk minder lekker dan hier voor.
Is het normaal dat als je ouder wordt dat je lichaamstemperatuur naar beneden gaat? Of zou ik het in een andere hoek moeten zoeken (toendertijd sportte ik ook heel veel, zo'n 15 uur per week, is nu aanzienlijk minder :D)?
Bij een klassieke hernia operatie?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing