Gepost door andreas2005 op 08/01/2010 08:32
Hebben jullie al die posters en banners gezien met "397.123.456 verloren minuten" er op? Er staat nu op de banners dat er vanaf 13 januari meer info is.
De bijbehorende website is "verlorenminuten.nl". Deze website is geregistreerd afgelopen 9 november door het bedrijf info.nl. En dat bedrijf heeft (onder andere) T-Mobile als klant!
T-Mobile gaat het kennelijk groots brengen, de nieuwe relax-bundels. Hét verkoopargument wordt het behoud van je belbundel "voor altijd". Oftewel, één van de flex-argumenten maar dan op zo'n manier dat het T-Mobile niet zo veel kost als bij flex. En ons dus niet zo veel oplevert.
God, wat verlang ik terug naar Orange . De tijd dat "wat van jou is blijft van jou". Met het uitkopen van Orange is de concurrentie weg, en kennelijk binnenkort daarmee ook de abonnementsbundel die wordt berekend in geld.
- Bronnen:
-
http://www.telecomvergelijker.nl/prov/4/fo...