Is vegetarisch gehakt halal?

.

Weet jij het antwoord?

/2500

Vegatarisch gehakt is niet geslacht dus er is geen sprake van halal of niet?

Vegetarisch gehakt is geen vlees. Halal vlees wel, dus nee.(ben vegetariër)

Gelukkig niet zeg

Halal is een islamitische term waarmee wordt aangegeven wat voor moslims toegestaan is. Groenten, vruchten en dranken, (met uitzondering van alcoholische dranken en verdovende middelen) zijn zonder bijzondere bewerkingen toegestaan voor consumptie. Dus vegetarisch gehakt (als er geen gelatine in zit) is halal.

Bronnen:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Halal_en_haram

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100