Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe overleef ik binnen mijn budget de vakantie met een uit verveling computerverslaafde puberzoon (13) wiens vrienden in Turkije zijn?

Mijn zoon (13) is enig kind en zit veel achter de computer. Hoofdzakelijk vanuit verveling. Hij vindt het niet meer
echt leuk om samen met mij iets te doen. Je gaat niet met je moeder fietsen of naar de film!
We zijn twee weken op vakantie. Maar moeten nog vier weken overleven waarin zijn vrienden op vakantie zijn.
Hij mag drie dagen met een vriendje mee en we
gaan drie dagen kanoen. Wat doen we met de rest van de dagen? Hoe krijg ik hem weg bij de computer?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

waarom zijn kinderprogramma`s op tv tegenwoordig zo agressief?

vechtende Pokemon, spoken bij Hello Kitty, boeven bij Piet Piraat, pesten in meisjestekenfilms, en vooral die enge figuren rondom Alfred j. Kwak, boeven bij Mega Mindy, geesten, mummie`s noem maar op. Het gaat wel erg ver.

Waar is die tijd gebleven van Vrouwtje theelepel, Dommel de vrolijke grappige hond, of megalollige Boes? Ovide en zijn vriendjes? De tekenfims met vrolijke invloed?

Mijn kind is te oud voor Nijntje, en Noddy e.d. maar vind heel veel dingen nog erg eng. Als die toch worden bekeken, komen er nachtmerrie`s. Dora gaat nog wel.

Toegevoegd na 3 uur:
ps. we praten over kinderen van 4 tot 6 jaar.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing