Zijn er nog mensen (in Nederland) met de achternaam Hitler?
weet iemand of er nog levende mensen wonen in Nederland met de achternaam Hitler? zo ja, dan mogen ze zeker een aanvraag indienen bij Veiligheid en Justitie on van achternaam te veranderen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.
weet iemand of er nog levende mensen wonen in Nederland met de achternaam Hitler? zo ja, dan mogen ze zeker een aanvraag indienen bij Veiligheid en Justitie on van achternaam te veranderen.
Toegevoegd na 5 minuten:
Tot mijn grote spijt heb ik bij een kwakzalver een echtscheidingsconvenant getekend. En kom er na een jaar achter dat bepaalde dingen in de wet geregeld staan.
Wij weten niks van kinderen, dus heb echt geen idee wat de behoefte van moeder en kind zijn. Natuurlijk wordt het huis gepoetst voor de visite en gaat de hond de keuken in (nooit bij kleine kinderen geweest, dus ik ga het risico gewoon niet lopen al zal ze waarschijnlijk niks doen), maar moet ik nog ergens anders voor zorgen? Een deken op de bank/grond voor de baby? Plek voor voeding? Iets van voeding of zoiets?
En is het bv beter om alle hondenspeeltjes, kussen, enz ook ff op te ruimen?
Het is mijn neefje, en zal in de toekomst natuurlijk vaker komen... Dus alle tips voor een verse tante met 0 kennis van baby's/kinderen zijn welkom!!!
Toegevoegd na 22 minuten:
Oh, en nou ik er aan denk. Zijn er ook dingen die een moeder niet mag ivm borstvoeding? Zoals tijdens de zwangerschap dingen als rauwe eieren en zo moeten worden vermeden? Dit omdat ik zaken zoals verjaardagstaart, salades voor op tafel, enz zelf maak...
Dit na aanleiding van een kopje uit het AD: Luc doet Feiya aanzoek en trouwt meteen
http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Nederland/article/detail/3685251/2014/07/07/Luc-doet-Feiya-aanzoek-en-trouwt-meteen.dhtml
In het artikel lijkt het alsof alles zo enorm spontaan gebeurde. Toen wij vorig jaar trouwden, werd er gezegd dat je minimaal 14 dagen in ondertrouw moet. Dit zal toch echt met zijn 2-en overeengekomen moeten worden ter plekke bij het gemeentehuis met handtekeningen voor de kosten.
Daar kwam bij dat er een trouwambtenaar op de koffie kwam om haar speech te kunnen voorbereiden bij de ceremonie.
Het lijkt mij dan ook sterk dat zij er absoluut niet vanaf wist zoals het artikel doet suggeren. Of is er inderdaad een manier om zonder ondertrouw in het huwelijk te treden?
Villa Pinedo is een online plek voor kinderen en jongeren met gescheiden ouders. http://www.villapinedo.nl/voor-jongeren
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing