Hoe vind ik een internaat voor mijn heftig puberende zoon (14) en moet ik zelf (bij)betalen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.
Mijn partner is dus erg bezitterig over mij, als wij uitgaan houdt hij mij nauwlettend in de gaten. Als ik weekends naar vriendinnen wil vind hij dit belachelijk en het is nergens voor nodig. Tevens kraakt hij alles af waar ik trots op ben wat ik heb bereikt wat als gevolg ik een negatief zelfbeeld van mij zelf krijg. Ik hou enorm veel van mijn vriend en zou mij ook geen leven zonder kunnen voorstellen maar hoe hier het beste mee om te gaan? zonder dat hij kwaad wordt of dergelijke?
Ik ben geen verlegen type, ik kan prima overweg gaan met de mensen die ik goed ken. Maar op feestjes waar ik bijna niemand ken zit ik eigenlijk alleen te zitten. Of het meisje waar ik al een lange tijd verliefd op ben durf ik niet te vragen om wat mee te gaan drinken, nu weet ik dat dit niet het makkelijkste is om te vragen, maar ik zou toch heel graag een cursus volgen waarbij ik zelfverzekerder word en gewoon iedereens oren van hun kop aflul zonder dat ik er baat bij heb.
Nu zei mijn moeder dat een assertiviteitscursus zou helpen, maar voor zover ik zie is dit vooral voor mensen die problemen hebben op hun werk.
Welke cursus zou je me aanraden? een vriend van me had een of andere faalangstcursus gedaan vertelde hij me en die lult nu ook de oren van je kop af. Dat zou ik ook graag willen!
Een vriendin van mij is zwanger geworden, ik ben de de ''vader'' van het kind.
Het was dus een tweeling, en 1 van de twee was ziek en die heeft ze laten weghalen.
De dokter vertelde dat de kans 81% is dat het andere kindje ook dood gaat.
Aangezien ze veel liegt en veel heeft achtergehouden geloof ik haar niet helemaal, ze vertelde me gisteren pas dat het een tweeling was en dat ze die andere wilde laten zitten...
Heeft iemand hier ervaring mee?
Toegevoegd na 1 minuut:
Ze heeft het zaadje laten wegzuigen even voor de duidelijkheid
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing