Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat moet je doen als de verloofde van je beste vriendin meer aandacht voor jou heeft?

Ik was zo blij voor mijn beste vriendin. Zij is smoorverliefd op een jeugdliefde die ze nu weer terug heeft. Op dit moment heb ikzelf geen partner. Mijn vriendin en ik gaan iets minder met elkaar om maar als ze uitgaat vraagt ze mij geregeld mee met haar vriend. De verloofde van mijn vriendin maakt dan krenkende opmerkingen naar haar , de complimentjes en het gesprek is voor mij. Ik voel me er zo slecht bij dat ik afspraken zelfs afzeg, als ik hen dan nog toevallig tegenkom ben ik in elk geval niet gebonden.
Het probleem is dat mijn vriendin het niet merkt als haar verloofde haar neerhaalt in gezelschap, kwetst of ongeduldig agressief beledigend bejegend omdat ze niet meteen een reactie geeft. Als mijn vriendin wordt gekrenkt, dan voel ik me ook gekrenkt. Het is een mooie vrouw die ook nog een andere had kunnen nemen maar het lijkt wel of ze die agressie van haar verloofde niet voelt. Ze lijkt wel verdoofd en is ook blij met een belediging. Ik zit in een moeilijke situatie want ze wil niets fouts van hem horen en ik mag hem ook niet te veel zeggen. Weet niet zo goed wat ik hier mee aan moet. Ik zie bovendien echt helemaal niets in hem. Ik geef een jarenlang contact waarbij we elkaar aanvoelen en aanvullen niet zomaar op. Heeft iemand ervaring met dergelijke situaties

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe betrouwbaar is een kopenspiraal na het plaatsen?

Ik lees op internet dat de kans op een zwangerschap pas na gemiddeld 2 a 3 jaar vergroot wordt. Althans dat lees ik uit ervaringen. Ik heb er vorige maand tijdens mijn menstruatie 1 laten plaatsen. Voor mijn gevoel ging het goed en zit het goed. Hoe groot is de kans dat die van zijn plek af gaat? Dus dat je in het eerste jaar zwanger wordt?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Stel: als docent zie je een leerling alleen maar achteruit gaan, de leerling wordt steeds meer depri, of anders. Wat moet je dan doen?

Stel: als docent zie je een leerling alleen maar achteruit gaan, de leerling wordt steeds meer depri, of anders. Wat moet je dan doen?
Een leerling van mij wordt steeds meer depri en loopt steeds vaker alleen. Deze leerling heeft veel meegemaakt en we hebben een goede band.

Wat moet ik doen?
De leerling is echt héél erg veranderd.
Ouders bellen?
Gesprek aanknopen?
Docenten raadplegen?
De leerling naar een vertrouwenspersoon laten gaan?
Met de afdelingsleider praten?
Wat gaat te ver?

Dank

Ik weet u kunt niet veel met deze uitleg; maar heeft u tips? Wat zou u doen.
Ik wil de leerling niet 'aanvallen' of erop wijzen. Ik ben al 21 jaar docent. Ik wil deze leerling graag helpen, want we hebben een goede band.

2x Dank

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing