Kun je met lenzen onderwater zwemmen met je ogen open?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Optiek. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik loop nu al maanden met een drukkend gevoel in mijn linkeroog en hoofd.
Ik ben lensdragend en heb inmiddels ook een bril aangeschaft omdat ik dacht dat het aan mijn lenzen lag, maar ook met de bril op blijf ik deze klachten houden.
Ik ben ook al langs de optometrist en de oogarts geweest, maar daar bleek mijn oogboldruk, netvlies etc allemaal in orde.
Er is zelfs een 3d scan van mijn oog gemaakt en die was ook goed.
De oogarts kan helemaal niets vinden wat mij deze klachten geeft.
En nu weet ik niet meer wat te doen, want ik blijf last houden van mijn linkeroog en de oogarts kan mij niet verder helpen.
Nu heb ik inmiddels ook een verwijzing voor de neuroloog, doe ik hier goed aan om langs te gaan.
Ik ben inmiddels radeloos en weet niet wat te doen.
Hartelijk dank.
Karel
Toegevoegd na 28 minuten:
Ik heb deze klachten sinds februari en ik heb wel last van wat stress maar dat heb ik al jaren lang en toen ging het goed.
Ik vraag mij af of de oogarts wel goed zijn werk heeft gedaan.
Heb ik eigenlijk de mogelijkheid om een second opinion bij een andere oogarts aan te vragen.
Deze oogarts heeft een soort van prive kliniek waar je heel snel terecht kan, maar ik zou graag naar een oogarts in een normaal ziekenhuis willen gaan.
Hoe berekenen opticiens de brilsterkte? Ik heb wel eens gehoord met brandpunt en d=1/b maar hoe kan je dit bij uitrekenen?
Heb dit alltijdd al gehoord, maar klopt het ook? Zoja, wat maakt het dan zo goed?
Misschien domme vraag. Kun je flaporen krijgen? Door bril?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing