Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Optiek. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom heb ik een druk in mijn oog en continu hoofdpijn?

Ik loop nu al maanden met een drukkend gevoel in mijn linkeroog en hoofd.


Ik ben lensdragend en heb inmiddels ook een bril aangeschaft omdat ik dacht dat het aan mijn lenzen lag, maar ook met de bril op blijf ik deze klachten houden.


Ik ben ook al langs de optometrist en de oogarts geweest, maar daar bleek mijn oogboldruk, netvlies etc allemaal in orde.

Er is zelfs een 3d scan van mijn oog gemaakt en die was ook goed.

De oogarts kan helemaal niets vinden wat mij deze klachten geeft.

En nu weet ik niet meer wat te doen, want ik blijf last houden van mijn linkeroog en de oogarts kan mij niet verder helpen.


Nu heb ik inmiddels ook een verwijzing voor de neuroloog, doe ik hier goed aan om langs te gaan.


Ik ben inmiddels radeloos en weet niet wat te doen.


Hartelijk dank.


Karel

Toegevoegd na 28 minuten:
Ik heb deze klachten sinds februari en ik heb wel last van wat stress maar dat heb ik al jaren lang en toen ging het goed.

Ik vraag mij af of de oogarts wel goed zijn werk heeft gedaan.


Heb ik eigenlijk de mogelijkheid om een second opinion bij een andere oogarts aan te vragen.

Deze oogarts heeft een soort van prive kliniek waar je heel snel terecht kan, maar ik zou graag naar een oogarts in een normaal ziekenhuis willen gaan.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Optiek

Ik vermoed dat ik een moedervlek op mijn oogwit en het groeit, is het gevaarlijk?

Er zit een rode vlek op mijn oogwit, maar dat is redelijk wat gegroeit ten op zichte van vroeger. Ik vermoed dat het een moedervlek is die in mijn oogwit zit. En ik las vroeger dat het gevaarlijk was als het een moedervlek zou zijn. Maar ik ben voor het laatst nog bij de opticien geweest voor mijn ogen te testen en die hebben er niets op gezegd. Kan het nu zijn dat het iets anders is dan een moedervlek in mijn oog? Ik heb het ongeveer 1 jaar van 15 en nu ben ik 16. Het doet geen pijn niets.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Optiek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing