Wie kent er een groothandel waar ik kleine dagboekjes, toilettasjes, warmwaterkruiken, opbergboxen A4 formaat kan inkopen?
Graag groothandels waar ik kan inkopen voor mijn webshop. Wel graag met leuke kleurtjes/motiefjes.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Graag groothandels waar ik kan inkopen voor mijn webshop. Wel graag met leuke kleurtjes/motiefjes.
Mag je dingen bij amazon.com kopen en dan weer met winst in je eigen webshop verkopen?
Binnenkort begin ik mijn eigen oppascentrale (bemiddeling tussen ouders en oppassers). Hiervoor moet ik een bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering afsluiten. Voor deze verzekering moet ik een schatting maken van mijn werknemers, inkomsten etc. Hoe maak ik deze schatting het beste?
Mijn baas is twee jaar geleden via een uitkering een BV begonnen en moet aan het UWV een x bedrag gaan terug betalen,, dit terwijl hij juist verlies heeft gemaakt. Hij is namelijk verplicht om zichzelf loon uit te betalen, en maakt mede daardoor verlies op zijn bedrijf op het moment. Hij is het er dus niet mee eens dat hij nu moet gaan terug betalen,
Hebben mensen ervaringen met het opstarten van een ''BV'' via een uitkering van het UWV?(dus GEEN ZPP;))
Moest jij ook, in jou ogen onterecht, geld terug betalen?
Wat zijn jullie ervaringen vanuit algemeen perspectief gezien met het UWV en het oprichten van een ''BV?''
Zijn er mensen die zich in bovenstaande situatie herkennen?
Er zijn meerdere hosting providers die reseller hosting aanbieden. Nu zat ik er aan te denken dat dat misschien wat voor mij is, omdat ik erg thuis ben in de computers.
Nu is de vraag:
Als ik zo'n reseller hosting aanschaf, en hosting ga aanbieden aan klanten (dus er ook geld aan verdien), wat moet ik juridisch gezien allemaal regelen? Dan heb ik het over bijv. inschrijven bij de KvK, plaatsen van gebruiksovereenkomst en/of TOS (Terms of Service) op de website, etc...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing