Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik het best een reclame idee uitmelken?

Ik loop al een tijd met 2 reclame ideeen rond van 2 aparte grote bedrijven. Welke ook al in hun historische strategie passen. Nu is het zeker niet de bedoeling om deze als een soort golddigger uit te melken. Maar heb ook geen zin om een Marketingbureau aan tonnen te helpen, en zelf afgescheept te worden met een dagje op de set of zo.
En ook niet zonder vind ik niet leuk handtekening afgescheept te worden. Om vervolgens over 2 jaar het idee langs te zien komen.
Hoe dit het sympathiekst en doeltreffend aan te pakken dus. Van 1 heb ik verleden jaar al een zeer interessante domeinnaam vastgelegd.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

De datakosten van mobiele telefonie gaan omhoog. Geldt dit ook voor het dataverkeer van mobiele pinautomaten?

Zowel KPN als Vodafone hebben prijsstijgingen gepubliceerd die vrij fors zijn omtrent het dataverkeer van mobiele abonnementen. In mijn pinautomaat (ik werk zowel op locatie als aan huis) zit een simkaart die daardoor data gebruikt. Moet ik hier dan ook rekening houden met een forse prijsstijging van de kosten van het pinnen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing