Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik een orderbevestiging die per e-mail wordt verzonden op juridisch correcte wijze laten goedkeuren?

In het verleden werkte ik veel per fax en toen was dit geen probleem. De klant kon toen zijn accoord geven door de orderbevestiging te ondertekenen en terug te faxen. Goedkeuring per e-mail lijkt eenvoudig, maar is juridisch gezien een stuk lastiger? Je kunt vaak niet zien welke persoon binnen het bedrijf de de mail beantwoordt en de mogelijkheden om achteraf te frauderen zijn groter. In veel gevallen krijg ik geen 'Reply', maar uitsluitend een mailtje met de tekst 'Accoord'. Ik wil verder uitsluiten dat de klant de mogelijkheid heeft om vrije tekst toe te voegen aan zijn accoord. Als je een programma op je PC wilt installeren, moet je de gebruikersvoorwaarden accepteren en kun je ook geen eigen commentaar toevoegen.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Hoe overleeft een Internetcafé?

In veel steden, ook in dure Europese steden, vind je in het centrum Internetcafé's. Daar staan dan bijvoorbeeld 20 computers. Je kunt Internetten voor gemiddeld een euro per uur.

Hoe kan dat?

Als alle computers 100% bezet zijn gedurende 24 uur, verdient de zaak 24*20*1 Euro per werkdag - dus 480 Euro per dag. Daarvan moet personeel, apparatuur, elektriciteit en huur worden betaald.

In de praktijk is maximaal 75% van de computers bezet gedurende 16 uur per dag. Dan zijn de inkomsten slechts 240 Euro per dag.

Al schenken ze eens een glaasje bier, fris of koffie, dat loopt ook niet echt storm.

Hoe kan zo'n zaak overleven?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Als éénmanszaak slecht bereikbaar. Wat zou de oplossing kunnen zijn om dit te verbeteren?

Als kleine ZZP'er ervaar ik het zelf ook dat ik slecht bereikbaar ben. Even los van het feit dat ik alleen mijn GSM nummer vermeld heb. Ondanks dat ervaar ik toch regelmatig dat ik een oproep mis...

Wat zou een oplossing kunnen zijn om de bereikbaarheid te vergroten. Zonder direct een full-time telefoniste, of secretaresse in dienst te hoeven nemen?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing