Kan er niks aan de uitlaatgassen van een voetruig toegevoegd worden waardoor de CO2 die wordt uitgestoten zich bindt aan dat element?
Zodat in plaats van CO2 een ander, voor het milieu minder belastende stof vrijkomt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zodat in plaats van CO2 een ander, voor het milieu minder belastende stof vrijkomt.
Allicht een stomme vraag maar ik zou het graag beantwoord willen hebben willen hebben aangezien ik sinds kort mijn scheikunde aan het bijspijkeren ben.
Oké hier komt hij; In tabel 37G van Binas HAVO/VWO staat de formule van concentratie berekenen als volgt weergegeven: c=nV-1.
Waarbij 'n' de hoeveelheid stof in mol is en 'V' uiteraard het volume.
Nu heb ik een flinke tijd geleden (op school) geleerd dat twee symbolen in een formule (in dit geval 'n' en 'V') altijd keer elkaar moeten. Maar dit klopt kennelijk niet; aangezien de concentratieberekening c=n/v is.
Kan iemand mij dit uitleggen?
Alvast bedankt!
1 kg O2 is 0,7 m3 => 1 / 32 x 22,4 = 0,7
maar dit is bij 20 graden. Hoeveel m3 is het bij bijv. 28 graden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing