Kan het zijn dat bij het verhitten van staal(FeC) ook koolstofdioxide ontstaat naast FeO?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb ooit gelezen dat helder water eigenlijk dood water is
Met natuurkunde heb ik het over weerstanden, ik heb morgen de toets, maar ben vergeten hoe deze formule werkt. Op internet zelf vond ik niet echt een duidelijke uitleg. Dus kan iemand het uitleggen hier?
De energie van een foton wordt bepaald door zijn frequentie. Hoe hoger de frequentie hoe meer energie. Nu kunnen frequenties ook een bepaalde 'uitslag' naar 'boven' hebben die meer of minder kan zijn. Je zou dan denken dat een hogere uitslag (amplitude) dan ook meer energie vergt en daardoor ook meer energie hebben.
Zo lijkt als het volume van het geluid omhoog gaat ook de amplitude van de geluidsgolven hoger te worden. Ook hier zou ik verwachten dat een harder geluid meer energie bevat.
Maar waardoor is de hoeveelheid energie van een golf toch niet afhankelijk van zijn amplitude?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing