Is kinine giftig?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hor construeer je het vervolg van een lichtstraal dat binnenvalt op een platte spiegel? Het is vast heel simpel maar ik snap het niet. Alvast bedankt!
Ik heb al een aantal keer filmpjes en fotos gezien van mensen die de inhoud van glowsticks in een pot doen. zoals op bijgaande foto. ik vind het echt een fantastisch effect, dus zou het zelf graag ook een keer proberen. Nu vroeg ik me af of je dit effect ook kan behalen met de kleine glow sticks die in de vorm van armbandjes etc te koop zijn, en of er met het eventuele aanlengen met water het effect niet te niet wordt gedaan?
Mijn neefje van 9 jaar kwam met deze vraag.
Want volgens hem hebben wetenschappers het mis wat betreft het stijgen van de zeespiegel. :-)
Zijn uitleg was:
Drijven:
Wanneer de noordpool drijft en het ijs smelt is het in evenwicht. Het ijs dat de noordpool dan verliest draagt het niet meer aan gewicht. Dus is er geen daling of stijging qua water.
Tot op de bodem vast:
Wanneer er dan ijs verdwijnt en in zee valt komt er ruimte vrij voor het water. Dus ook geen daling of stijging qua water.
Ik heb hem gezegd dat ik het ga uitzoeken en als hij van school kom ik misschien het antwoord heb.
Wat kan ik onze kleine professor vertellen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing