is een geladen accu zwaarder dan een ongeladen? en hoeveel dan? volgens E=Mc2 zou dat wel moeten
Toegevoegd na 28 minuten:
ik bedoel niet alleen loodaccu's, maar ook oplaadbare batterijen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 28 minuten:
ik bedoel niet alleen loodaccu's, maar ook oplaadbare batterijen
None
Neem als voorbeeld een pijl.
Als je allemaal beelden maakt van die pijl (dat hij dus stil "hangt"). Dan zie je dat de pijl stil hangt.
Als je nou al die beelden bij elkaar gaat optellen krijg je dus ;
oneindig x 0 = 0
Eigelijk beweegt hij dus helemaal niet?
dit is een theorie van iemand (denk ik), natuurlijk snap ik wel dat het niet klopt (naja het klopt wel, maar het is [denk ik] onmogelijk). Maar is er iemand die dit kan ontkrachten?
Als ik in het zonnetje ga zitten heb ik vaak de neiging om in slaap te vallen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing