Waar komt al dat water vandaan op de aarde?
Toen de aarde werd gevormd, miljoenen jaren geleden, hoe is er uiteindelijk zoveel water op de aarde ontstaan? Door gasvorming en condensatie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toen de aarde werd gevormd, miljoenen jaren geleden, hoe is er uiteindelijk zoveel water op de aarde ontstaan? Door gasvorming en condensatie?
Hoe groot is de versnelling tussen 1 en 6 seconden.
Snelheid 1 seconden = 25 m/s
Snelheid 6 seconden = 0 m/s
Dus een vertraging.
Ik heb geleerd, versnelling = Snelheid : tijd.
Maar mn docent zegt hier. [Eindsnelheid - Beginsnelheid] : Tijd. Maar waarom dat eerste?
Toegevoegd na 1 uur:
HULP NODIG
Ik had een keer mijn zonnenbril op de tafel liggen. Er scheen licht doorheen van buiten (zon). Op de tafel zag je achter de bril een regenboog! HOE KAN DAT??
Wij gebruiken de methode nu voor straks.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing