hoe kan je kelvin om rekenen naar celsius?
ik heb morgen een pw over nask en wil weten of deze uitkomsten kloppen
500C= 773 K
-25K= KAN NIET C
25K=-248 C
35C=308 K
-50= 223 k
400k= 127 c
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb morgen een pw over nask en wil weten of deze uitkomsten kloppen
500C= 773 K
-25K= KAN NIET C
25K=-248 C
35C=308 K
-50= 223 k
400k= 127 c
Ik heb de hoek van de lichtstraal van de normaal af gemeten. Ik heb hierna de eerste uitval hoek berekent in de stof. Nu komt het licht er aan de andere kant weer uit maar is deze hoek dan hetzelfde als de hoek waarmee de lichtstraal in de stof uit gaat (vanaf de normaal gekeken). De stof is driehoek vormig.
De atomen zouden niet meer bewegen .... houdt dit in dat alles stilstaat?
Toegevoegd na 19 uur:
Klopt dit?… Zodra er ergens spanning 220v wordt gegenereerd zoekt dat evenwicht in de aarde. De aarde slurpt als het ware de gehele spanning op. Over de spanning stroomt de stroom wat zorgt dat die energie onmiddellijk is gestabiliseerd. De stoppen slaan door of wanneer nergens stoppen zijn, brandt de centrale tot aan de grond af. Is het mogelijk de aarde zoveel stroom toe te dienen dat het uiteindelijk een en al een pluspool wordt, een soort accu? Waar zou dan de min te vinden zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing