Welke paddestoel is dit?
Groeit binnen op kamertemperatuur in halfschaduw.
Toegevoegd na 45 minuten:
Kan foto niet uploaden, vandaar hier: http://imgur.com/a/VASLY
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Natuur. Specifieke vragen over flora, landbouw en veeteelt, meteorologie en milieu vind je in één van de subcategorieën.
Groeit binnen op kamertemperatuur in halfschaduw.
Toegevoegd na 45 minuten:
Kan foto niet uploaden, vandaar hier: http://imgur.com/a/VASLY
Ik heb een lege pot in de tuin en ik houd erg van kersen, ik vroeg me dus af of er kersenbomen zijn die je in een pot kan houden. Mijn tuin is niet mega groot dus de boom moet wel rond de 1,50 blijven.
Bestaan deze bomen en zo ja, welke soort is het meest geschikt?
Ik heb een vraag over aardappelen en wel deze:
Ik heb begin april Dore aardappelen gepoot en de eersten zijn er nu uit, en het loof is niet met chemicaliën behandeld (om ziekten te voorkomen). Ik wilde graag weten of ik dan het aardappelloof toch op de composthoop kan gooien, en zo ook de schillen?
Ik wilde ook nog graag weten of je koolstronken op de composthoop mag gooien(eventueel kleingesneden).
Is het nodig om eerst een laag tuinaarde of turfmolm in de compostbak te doen?
m.vr.gr.
Anneke van der Wiel
Enige tijd geleden stelde ik de raag ook: welk insect is dit? Door gedoe met mijn account ben ik het antwoord kwijt geraakt. We zagen ze op sommige plekken in Frankrijk vliegen en met veel geduld kon mijn man deze foto maken, toen een van de insecten eindelijk stil bleef zitten.
ik heb thuis een mooie struik maar daar zit sinds kort schimmel in.
zie foto's als bijlage
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing