Hoe heten deze ukulele akkoorden?
Zie foto. Ik kan ze werkelijk waar nergens vinden!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie foto. Ik kan ze werkelijk waar nergens vinden!
Hier staat de letterlijke vertaling door Giel (DJ bij 3fm) , maar ik snap er nog niet heel veel van. Kan iemand me meer over dit lied vertellen. Hier staat de letterlijke vertaling van Giel: http://giel.vara.nl/home/opening-item/artikel/33330-tekst-iron-sky-speciaal-vertaald/. Alvast bedankt.
Waarom hebben we het over het 4e pianoconcert van Beethoven i.p.v. van Van Beethoven?
Dit jaar wil ik met vrienden naar Pinkpop, de zondag met de Foo Foghters, maar hoe snel (in hoe veel dagen) is een dag op Pinkpop meestal uitverkocht?
Ik heb een aantal cds zonder het logo, waar wel gewoon sheldwoorden inzitten.
Ik vroeg me dus af of die logos verplicht zijn op cds.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing