waneer gingen the beatles voor het eerst naar amerika?
ik wou het weten :)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik wou het weten :)
Toegevoegd na 42 seconden:
bent = Band
Zoals je ook wel in films ziet dat de muziek steeds zachter word en dan stopt
Toegevoegd na 46 seconden:
Een programmaatje hiervoor
Ik heb hier een fiets, voor mijn moeder, die morgen jarig is. Deze fiets, leg ik vast, aan een ketting, voordat die opeens, pleite is, en dan laat ik er zien, dat ik veel van der hou, want voor mij blijft dat wijfie, een wereldvrouw! Ik heb hier een fiets! voor mijn moeeeeeeeeeder, die morrrregen jaaaaarig is!
Ik hoop zo dat iemand dit lied ergens heeft, alstublieft stuur hem dan naar me!
Let niet op de nickname van het liedje, maar ik hoor hem soms op de radio en shazam pakt hem niet bij mij... Hoe heet dit liedje?
Toegevoegd na 2 minuten:
En op youtube pakt hij ook niet 'the pussy song'
Toegevoegd na 11 minuten:
Genre pop, ik dacht bruno mars te horen, en het in het refrein zingen ze 'that pussy, that pussy' etc.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing