Welke smartphone is het beste? htc explorer of de Samsung S5660 Galaxy GIO
Welke smartphone is het beste? htc explorer of de Samsung S5660 Galaxy GIO?
En waarom is deze dan beter?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Welke smartphone is het beste? htc explorer of de Samsung S5660 Galaxy GIO?
En waarom is deze dan beter?
Ik heb nog maar een paar apps gedownload en mijn mobiel is nu al vol, terwijl ik een sd kaart van 8 gb erin heb zitten!
Ik wil mijn SE x10 mini rooten zodat ik standaard toepassingen eraf kan gooien en apps naar mijn sd kaart kan zetten.
Als dit zonder root kan dan hoor ik het graag!
In de android store zijn universal androot en z4root weg, dus daarmee kan het niet. Alle uitleg die ik vind voor het rooten van android 2.1 is in het engels. (wat ik dus niet helemaal begrijp).
Kan iemand mij een simpele, duidelijke en vooral nederlandse uitleg geven over hoe je je sony ericsson x10 mini pro met android 2.1 kunt rooten?
Ik heb een blackberry bold 7980 en ik had een facebook app. En ik had deze een keer verwijderd omdat er een nieuwe versie was. Dus ik had de oude verwijderd en wilde de nieuwe downloaden, maar als ik op download klikte stond er : Facebook versie ..... Vervangen door .... En ik klikte op ja, stond er fout. Maar bij thuis staat er nergens facebook. En als ik via internet op mijn blackberry download lukt het niet. Dit is best vervelend, want ik gebruik facebook best vaak, weet iemand wat ik moet doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing