Zijn er ook gewone simpele goedkope gsm's van Apple, of een ander merk met dezelfde aansluiting als een apple?
Ik bedoel dan een gsm die dezelfde aansluiting heeft als een ipod/iphone zodat ik dezelfde stekker kan gebruiken, of een dockstation.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik bedoel dan een gsm die dezelfde aansluiting heeft als een ipod/iphone zodat ik dezelfde stekker kan gebruiken, of een dockstation.
Ik wil graag een nieuwe mobiel, de andere is helemaal op ik heb hem al 2 jaar.
Aan deze eisen moet het voldoen:
Merk: Samsung
Simkaart soort: t-mobile
Graag wil ik er whatsapp op zetten.
Al vast bedankt
Ik heb nu een KPN simkaart met onbeperkt internet en 150 bel/sms minuten voor €13,50 per maand en een Iphone 3g. Ik wil een Blackberry kopen (Ja Iphone is nagenoeg kapot) maar vroeg me af of ik dit dan over kan laten zetten tegen dezelfde voorwaarden?
vroeg me gewoon af
Ik wil een mobiel bestellen bij Telfort. Mijn oude mobiel heeft T-mobile. Met deze provider ben ik tevreden, alleen is de telefoon die ik wil bijna nergens meer verkrijgbaar en nu zag ik hem dus wél bij Telfort.
Ik sms vrij veel (ong. 150/200 per maand) en bel bijna niet. Is Telfort dan een goede provider voor mij?
En mag je het mobiel, indien deze niet goed is, binnen een bepaalde tijd (gratis) retourneren? Hoe zit dat? (kon het niet vinden)
Alvast bedankt voor de reacties / tips / antwoorden!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing