wat gebeurt er met je prepaid tegoed als van provider wisseld (dus nummerbehoud doet)?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik kwam deze abonnement tegen op the phone house:
http://www.phonehouse.nl/abonnement/samsung/galaxysii/vodafone-bel-sms-websmart/100/1jaar/?icmp=100001_sii_vod
Ik vond hem goedkoop vergeleken met andere abonnementen dus ik wil hem waarschijnlijk kopen, maar bij de prijs eronder staat er het volgende bij overige bundels:
Internet Bellen BloX (€ 15.00) € 15.00 p/mnd en als je op het vraagteken ernaast klikt staat er:
"Voor € 15,- p/m kan je gebruik maken van VoIP, SMSoIP en MoIP diensten zoals Skype en WhatsApp."
Maar ik kan toch gewoon Wappen zonder die abonnement erbij te nemen? want dat gaat toch gewoon via mijn 1GB bundel die erbij zit begrepen?
P.S. is deze actie nou werkelijk zo goedkoop? want eronder staat dat ik hem los kan kopen voor: €549,- terwijl als ik deze abbo neem ik na 1 jaar uitkom op: €425 + aansluitingskosten: €455,-
Ik hoop graag z.s.m. van jullie te horen en alvast heel erg bedankt!
Vandaag 2e hands een iPhone gekocht. De vorige eigenaar heeft mijn simkaart gelijk op maat geknipt. Hij werkte prima, maar wou wat muziek erop zetten. Toen gaf hij aan dat er een update beschikbaar was, en dus maar geïnstalleerd. Nu werkt mijn iPhone niet meer. Hij geeft steeds aan 'geen sim'. Wat moet ik nou doen?
Toegevoegd na 18 uur:
Het blijkt dat ik de iPhone moet downgraden, iemand een idee hoe?
ik heb een bundel van 1GB per maand.
kan ik dan rustig youtube kijken.
verder doe ik hyves, facebook, twitter, whatsapp en nog veel meer van dat sociale media.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing